odwiedzin: 3592
dzisiaj: 16
on-line: 1
od: 2148 dni
ładowanie: 0.016 sek
AKTUALIZACJE

04.06.2016Aktualizacja wydarzeń zborowych
aktualniePrace nad stworzeniem nowej strony zboru


WYSZUKIWARKA GOOGLE

<== Instrukcja wyszukiwarki:

Wyszukiwarka obsługuje wieloznaczniki. czyli:
? - znak który zastępuje jedną dowolną literę
* - który zastępuję dowolny ciąg znaków.

przykład:
- Jeśli chcemy wypisać 'odmiany' słowa Jezus takie jak, Jezusowi, Jezusa, należy wpisać Jezus*
- zapis Boż* będzie równoznaczny z wyszukaniem słowa, Bożej, Bożą, Bożego itd.
- zapis rodzaj? będzie równy wyszukaniu słowa rodzaju, rodzaje ale już nie rodzajom, gdyź 'koncówka' zawiera dwie litery a nie jedną
- słowo *języ* będzie równoznaczne z języki, wielojęzyczny, językowi itd
- bibli* będzie równe z biblia, biblijny, biblii itd

Po wprowadzeniu słowa klikamy SZUKAJ

Można także wybrać dowolny temat z listy i wyświetlić go klikająć WYŚWIETL

Wyniki wyszukiwań pochodzą z działów: kazania, artykuły, rozważania, wykłady, pytania i odpowiedzi.Z ŻYCIA ZBORU 2018

Jesienią 2018 liście na drzewach były tak kolorowe jak każdego tygodnia życie w naszej Społeczności. Po letnich obozach mieliśmy ewangelizacje w parku, chrzest, konferencję dla małżeństw, uroczystość dziękczynienia, potem błogosławieńtwa dzieci. Wyjatkowym wydarzeniem była również Wystawa Biblii w Łodzi i w Głownie. Rozdaliśmy tysiące zaproszeń, powiesiliśmy bądź przekazaliśmy do szkół setki plakatów. Dziękujemy Bogu za fizyczne i duchowe siły dla takiego przedsięwzięcia, które łącznie w obu miastach trwało niecałe dwa tygodnie, po 11-12 godzin dziennie! W Łodzi Wystawę odwiedziło około 350 osób, w Lodzi około 150. Mogliśmy zaświadczyć jak Bóg przez 3500 lat chronił swoje Słowo i zmieniał serca ludzi.

Krótkie świadectwo: Otóż przy jednej z odwiedzających (pani Kasi) wyraźnie było widać zainteresowanie. Potem przy rozmowie osobistej opowiedziała, że zapragnęła zakupić Nowy Testament, aby znaleźć odpowiedź na życiowe pytania. Udała się w tym celu początkowo do katolickiej szkoły, potem do pobliskiej parafii, gdzie na drzwiach był wywieszony plakat z zaproszeniem na Wystawę Biblii. Pani Kasia otrzymawszy Nowy Testament wyznała, że sam Bóg ją tutaj przyprowadził. Od tej pory regularnie czyta Biblię, a ja pozostaję z nią w kontakcie, odpowiadając na rodzące się pytania biblijne. W listopadzie znów mieliśmy Konferencję Biblijną "Wiarygodność Biblii", trzecią w tym roku Uroczystość Chrztu oraz rozpoczęliśmy zajęcia z językiem angielskim (3 piątki w miesiącu w godz.18-19). W grudniu zaplanowaliśmy Mini-Konferencję z udziałem byłego księdza katolickiego oraz spotkania Gwiazdkowej Niespodzianki. Przed nami również szkolenie do pracy wśród dzieci. Choć wszystkie inicjatywy wymagają dużo siły i zaangażowania, to jednak jesteśmy świadomi i wdzięczni, że to Bóg dał siły, łaskę i możliwości służby. Jemu niech będzie chwała!

Pastor Jan Puchacz
Ostatnia aktualizacja strony: 04.06.2016.