odwiedzin: 3592
dzisiaj: 16
on-line: 1
od: 2148 dni
ładowanie: 0.002 sek
AKTUALIZACJE

04.06.2016Aktualizacja wydarzeń zborowych
aktualniePrace nad stworzeniem nowej strony zboru


WYSZUKIWARKA GOOGLE

<== Instrukcja wyszukiwarki:

Wyszukiwarka obsługuje wieloznaczniki. czyli:
? - znak który zastępuje jedną dowolną literę
* - który zastępuję dowolny ciąg znaków.

przykład:
- Jeśli chcemy wypisać 'odmiany' słowa Jezus takie jak, Jezusowi, Jezusa, należy wpisać Jezus*
- zapis Boż* będzie równoznaczny z wyszukaniem słowa, Bożej, Bożą, Bożego itd.
- zapis rodzaj? będzie równy wyszukaniu słowa rodzaju, rodzaje ale już nie rodzajom, gdyź 'koncówka' zawiera dwie litery a nie jedną
- słowo *języ* będzie równoznaczne z języki, wielojęzyczny, językowi itd
- bibli* będzie równe z biblia, biblijny, biblii itd

Po wprowadzeniu słowa klikamy SZUKAJ

Można także wybrać dowolny temat z listy i wyświetlić go klikająć WYŚWIETL

Wyniki wyszukiwań pochodzą z działów: kazania, artykuły, rozważania, wykłady, pytania i odpowiedzi.Wtedy mu przyniesiono dzieci, aby włożył na nie ręce i modlił się; ale uczniowie gromili ich. Lecz Jezus rzekł: Zostawcie dzieci w spokoju i nie zabraniajcie im przychodzić do mnie; albowiem do takich należy Królestwo Niebios. I włożył na nie ręce, po czym odszedł stamtąd. (Mat. 19:13-15)


Dla Pana Jezusa dzieci nigdy nie były i nie są obojętne. One są dla Niego tak samo ważne jak my wszyscy. Dlatego, idąc za przykładem naszego Pana, prowadzimy w zborze również pracę z dziećmi. W każdą niedzielę podczas nabożeństw odbywają się szkółki niedzielne przeznaczona właśnie dla tych najmłodszych. Pragniemy w tym czasie przekazywać im ważne prawdy biblijne na temat uzyskania zbawienia oraz codziennego życia z Bogiem, na podstawie prostych historii biblijnych, a także pokazując własnym życiem jak żywy Bóg działa w nas (2 Kor. 3:2-3). Chcemy w ten sposób zachęcać nasze dzieci do oddania życia Bogu. Mamy też świadomość, że w końcu każde z nich będzie musiało samodzielnie stanąć przed wyborem o tym, jaką drogą chce kroczyć i komu chce oddać swoje życie. A my teraz jedynie wykorzystując czas, dany nam jeszcze od Pana, pragniemy wskazywać im na tego, który jest drogą i prawdą, i życiem-Jezusa Chrystusa (Jan. 14:6). Poza tymi cotygodniowymi szkółkami niedzielnymi staramy się również organizować inne spotkania z dziećmi. Co jakiś czas odwiedzamy Dom Dziecka na ulicy Marysińskiej w Łodzi. Przy okazji świąt Bożego Narodzenia, w miarę możliwości, organizujemy spotkania z dziećmi z biedniejszych rodzin, połączone z rozdawaniem paczek. Natomiast w wakacje organizujemy wczasy dla rodzin, na których także prowadzimy zajęcia przeznaczone specjalnie dla dzieci. To nie są wszystkie spotkania, które organizujemy dla dzieci, ale nie chodzi o to, żeby wymienić wszystkie. Najważniejsze jest to, że przy każdej okazji chcemy mówić dzieciom o Bogu i zachęcać do życia dla Niego, wiedząc, że trud nasz nie jest daremny w Panu (1 Kor. 15:58b).
Ostatnia aktualizacja strony: 04.06.2016.