odwiedzin: 3592
dzisiaj: 16
on-line: 1
od: 2148 dni
ładowanie: 0.012 sek
AKTUALIZACJE

04.06.2016Aktualizacja wydarzeń zborowych
aktualniePrace nad stworzeniem nowej strony zboru


WYSZUKIWARKA GOOGLE

<== Instrukcja wyszukiwarki:

Wyszukiwarka obsługuje wieloznaczniki. czyli:
? - znak który zastępuje jedną dowolną literę
* - który zastępuję dowolny ciąg znaków.

przykład:
- Jeśli chcemy wypisać 'odmiany' słowa Jezus takie jak, Jezusowi, Jezusa, należy wpisać Jezus*
- zapis Boż* będzie równoznaczny z wyszukaniem słowa, Bożej, Bożą, Bożego itd.
- zapis rodzaj? będzie równy wyszukaniu słowa rodzaju, rodzaje ale już nie rodzajom, gdyź 'koncówka' zawiera dwie litery a nie jedną
- słowo *języ* będzie równoznaczne z języki, wielojęzyczny, językowi itd
- bibli* będzie równe z biblia, biblijny, biblii itd

Po wprowadzeniu słowa klikamy SZUKAJ

Można także wybrać dowolny temat z listy i wyświetlić go klikająć WYŚWIETL

Wyniki wyszukiwań pochodzą z działów: kazania, artykuły, rozważania, wykłady, pytania i odpowiedzi.PLACÓWKA W GŁOWNIE

Społeczność w Głownie jest częścią naszej zborowej łódzkiej rodziny, a jednocześnie różne służby prowadzone są równolegle ze służbami w Łodzi.
To poczucie przynależności do jednej rodziny, sprawia, że niektórzy członkowie mieszkający w Łodzi regularnie jeżdżą na spotkania w Głownie, a Głownianie w dużej części uczestniczą w każdą niedzielę na nabożeństwach w Łodzi. Razem współtworzymy nasze nabożeństwa i służby, będąc wdzięcznymi Bogu, że należymy do jednej Społeczności, spotykającej się po prostu w kilku miejscach.
Nabożeństwa w Głownie początkowo odbywały się w domach prywatnych, później w wynajętych pomieszczeniach pomieszczeniach szkół i innych instytucji. Obecnie wynajmujemy przy głównym placu miasta – Pl.Wolności dwa pomieszczenia: jedno na spotkania ogólne, drugie na szkółki dla dzieci.
W nabożeństwach regularnie uczestniczy 20-30 osób. Wśród nich wielu współtworzy te nabożeństwa, angażując się w różne służby: uwielbienia, kaznodziejstwa, katechetyki, porządkowe. Zawsze po nabożeństwach jest też czas na rozmowy przy kawie/herbacie i cieście, o co wiernie dbają kolejni uczestnicy.
Oprócz regularnych spotkań, prowadzimy w Głownie służbę misyjną poprzez odwiedziny zainteresowanych, rozdawanie traktatów, organizację obozów misyjnych czy też półkolonii dla dzieci.
Obecnie nabożeństwa odbywają się w samym centrum przy Pl.Wolności 11/13 (wejście PSS “Nadzieja” i Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych), na które serdecznie zapraszamy
Ostatnia aktualizacja strony: 04.06.2016.